به نام خدا
فروشگاه اشكان عطر فعاليت قدرتمند خود را در زمينه عطر و ادكلن از سال ١٣٩٩ با راه اندازى صفحه اينستاگرام خود و دو شعبه در پاساژ قائم تجريش و مجتمع تجارى كوروش ، آغاز كرده است و با راه اندازي كانال تلگرام و سايت اين مجموعه كار خود را ادامه داده است.
به تازگى شعبه سوم اشكان عطر جهت فروش تخصصى انواع محصولات اورجينال نيز افتتاح گرديده است.
فروشگاه اشكان عطر با برخورداري از مشاورين مجرب و آموزش ديده با ارائه با كيفيت ترين محصولات اورجينال و تستر و در عين حال مناسب ترين قيمت و به ويژه ارسال رايگان به سراسر كشور ، خريد آسان و مطمئنى را براى هم ميهنان عزيز به ارمغان مى آورد .
اينك جهت حال كاربران فضاى مجازى ، سايت اين فروشگاه نيز فعاليت خود را آغاز كرده و مشتريان عزيز مى توانند از جشواره ها و تخفيفات اين كانال استفاده كنند .
كادر فروش ما با دارا بودن آموزش كامل مهارت در شناسايى كليه برند هاى روز دنيا و برند هاى نيش آماده هر گونه ارائه خدمات و مشاوره در زمينه انتخواب عطر و ادكلن هاى اصل و ارجينال در ٢٤ ساعت شبانه روز در خدمت شما مشتريان گرامى هستيم .
اشكان عطر با معرفى بهترين محصولات از بهترين برند هاى روز دنيا و ارئه بهترين و مناسب ترين قيمت هاى روز با هدف رسيدن محصول مورد نظر مشترى بدون واسطه به دست مشتريان عزيزمان كار خود را آغاز نموده و در اين زمينه قدرت مندانه قدم بر مى دارد.
هدف از فعاليت سايت اشكان عطر ارائه ادكلن هاى ارجينال با بهترين قيمت ها و معرفى محصولات روز دنيا براى علاقه مندان به صنعت عطر و ادكلن سازى معرفى سازندگان و بر ترين هاى اين صنعت است .
به اميد رضايت كامل تمامى هموطنان عزيز و مشتريانمان كه هميشه ما را در اين مسير تنها نگزاشته اند و همراه هميشگى ما بوده و هستند.

اشکان عطر